21 квітня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 

Складові успіху Ростсільмаш

Компанія Ростсільмаш, яка входить до п’ятірки найбільших світових виробників сільськогосподарської техніки, організувала прес-тур для представників українських ЗМІ. Журналісти змогли особисто ознайомитись з усіма аспектами діяльності компанії, починаючи з багатої історії підприємства та закінчуючи останніми розробками. 
  
   

Ростсільмаш реалізує послідовну політику впровадження високих технологій на всіх етапах життєвого циклу продукції. Підприємство першим у російському сільгоспмашинобудуванні впровадило комп'ютерну систему автоматизованого проектування, оснастило виробництво лазерно-розкрійними, згинальними комплексами, центрами обробки, сучасною лінією остаточного фарбування комбайнів. Ростсільмаш має власне виробництво мостів ведучих коліс, жниварок, подрібнювачів-розкидачів.

  
   
  

Вся техніка Ростсільмаш, яка сходить з заводського конвеєра проходить стендове налагодження й обкатку, як на стендах, так й на території заводу, що забезпечує усунення всіх недоліків ще на етапі виробництва та оптимальне налаштування вузлів та агрегатів комбайнів.

  

Сучасні технології впроваджуються як у виробництві, так і в інших сферах бізнесу компанії. Ростсільмаш одним з перших у Південному федеральному окрузі Російської Федерації почав впровадження новітньої системи управління бізнесом - SAP R/3. Разом з експертами німецької консалтингової компанії Hoffbauer&Co ведеться робота з реформування внутрішньої логістики підприємства. В 2007р. на території компанії був створений сучасний складський комплекс запчастин, завдяки якому на новий рівень вийшов сервісний супровід продажу комбайнів. Цього року планується створення складу запчастин до техніки Ростсільмаш на території Європи.
Ростсільмаш успішно пройшов ресертификацію системи внутріфірмового менеджменту якості за міжнародним стандартом ІСО 9001:2000 і російському ГОСТ Р ИСО 9001-2001. Чотири російських і міжнародних сертифікати були отримані компанією в перші робочі дні січня цього року.  
  

Ростсільмаш готує кадри для галузі

Компанія Ростсільмаш дивиться в майбутнє й опікується майбутніми кадрами для галузі. На сьогодні виповнюється 3 роки власному федеральному освітньому проекту компанії Ростсільмаш - програмі «Кадри для галузі». За цей час стажування на підприємстві пройшли більше 2 тис. чоловік, близько 500 працевлаштувалися в різні структурні підрозділи компанії.
За повідомленням компанії, в цьому році планується також стажування студентів та викладачів ряду аграрних вузів України.
Співробітництво з Україною
Протягом останніх років Україна є одним із найбільших закордонних партнерів компанії Ростсільмаш. Щорічно на ринок країни постачається в середньому 400 - 600 комбайнів Ростсільмаш. За останні чотири роки поставки в Україну перевищили 1 930 машин. З початку нинішнього сільгоспроку (з 1 жовтня 2007 року) продажі агротехніки вже склали 120 комбайнів.

В вересні 2006 року компанія Ростсільмаш оголосила про відкриття свого представництва в Києві. Керівництвом компанії перед новою структурою було поставлене конкретне завдання - протягом найближчих років розширити частку Ростсільмаш на українському ринку збиральних машин з 40 до 70 відсотків.

Головну увагу в роботі представництва зосереджено на формуванні дилерської й сервісної мереж в Україні. На сьогоднішній день завершуються роботи з кардинальної реструктуризації дилерської мережі підприємства. Рішення про її проведення було прийнято в рамках впровадження нової дилерської програми Ростсільмаш на 2008 рік, однієї із ключових завдань якої є підвищення якості й оперативності сервісного обслуговування техніки компанії. Коментуючи ухвалене рішення, директор Представництва Ростсільмаш в Україні Сергій Коробкін відзначив: «Нові вимоги, які висуває компанія до своїх партнерів, дозволять привести у відповідність стандартам компанії оперативність сервісного, гарантійного й післягарантійного обслуговування й поставити його на більш високий якісний рівень незалежно від місця розташування господарства».

Інформаційна довідка про компанію
Компанія Ростсільмаш входить до п'ятірки найбільших світових виробників комбайнів і сільськогосподарської техніки. З моменту створення (1929р.) Ростсільмаш поставив своїм клієнтам в 48 країнах світу більше 2,6 млн. одиниць техніки.

Продуктову лінійку компанії Ростсільмаш складають три моделі зернозбиральних комбайнів: ACROS, VECTOR, Нива-Ефект і кормозбиральний комбайн DON 680M. Реалізація техніки Ростсільмаш, її передпродажна підготовка й сервісне обслуговування здійснюється через найбільшу в Європі дилерську мережу компанії, що нараховує 140 філій сервісних центрів.
    
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.