25 квітня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


16.07.2015 вернутися на список
Олексій Павленко: У 2014 році Україна експортувала сільгосппродукції на $16.7 млрд

Загальна сума сільськогосподарського експорту української продукції за 2014 рік становить $16.7 млрд, значну частину якого  складає продукція несировинної групи. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України  Олексій Павленко під час круглого столу «Expanding Ukraine's Agricultural Commodity and Food Exports» у Вашингтоні.

«Загалом це 6,9 млрд доларів США, що надходять від експорту кулінарних жирів, курятини, концентрованого яблучного соку і готової продукції, такої як шоколад і фруктові джеми. З 2005 року ми збільшили виробництво цих готових продуктів на 265%», - зазначив Міністр.

За словами Олексія Павленка, Україна володіє усіма необхідними передумовами, щоб збільшити виробництво продукції несировинної групи, готової до експорту на світові ринки. Такими передумовами є значна кількість родючих сільськогосподарських угідь (більше 41 млн га), водні ресурси, оптимальна середня відстань до порту (300 км), висококваліфікована робоча сила. Окрім того, Україна має сприятливе географічне розташування - у безпосередній близькості до Європи, Близького Сходу, Північної Африки та Азії. 

До планів Мінагрополітики належить збільшення виробництва продукції несировинної групи втричі до 2020 року.джерело : Міністерство аграрної політики та продовольства України


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.