19 липня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


14.04.2014 вернутися на список
Держсільгоспінспекція: З початку року зареєстровано 14,2 тис. с/г техніки

Одним із завдань Державної інспекції сільського господарства України є здійснення контролю за технічним станом тракторів та інших машин, забезпечення здійснення відомчої реєстрації сільськогосподарської техніки.Так, понад 70 % техніки, яка знаходиться на обліку в інспекціях, відпрацювала амортизаційний строк, є застарілою, а також має несправності.

Зокрема, станом на 8 квітня 2014 року в Держсільгоспінспекції України на обліку знаходиться 804,2 тис. тракторів та інших машин, з яких перевірено та визнано технічно справними 69,2 тис. З початку ж року було зареєстровано всього 14,2 тис. машин, в тому числі: тракторів – 9,5 тис., причепів – 1,2 тис., зернозбиральних комбайнів – 909 одиниць. Так, наприклад, в минулому році з усієї кількості зареєстрованої техніки справної було лише 38%.

Крім того, атестовано та переатестовано 7,3 тис. трактористів-машиністів, яким видано 8,6 тис. посвідчень. Також, в 2014 році проведено перевірку 776 підприємств агропромислового комплексу щодо дотримання вимог законодавства стосовно експлуатації та технічного стану машин. Виявлено 4,2 тис. машин, які підлягають та не пройшли обов’язковий технічний контроль. Видано 465 приписів. Складено 242 протоколи про адміністративні правопорушення. Винесено 216 постанов про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що враховуючи думку громадськості та відповідно до позиції Міністерства агарної політики та продовольства України щодо врегулювання питання з проведення деяких напрямків технічного контролю сільськогосподарської техніки, Державна інспекція сільського господарства України підготувала проект Закону України, яким пропонується спростити технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки та інших механізмів.

«Ми повинні знайти шляхи вирішення питання щодо процедури проведення обов’язкового технічного огляду сільськогосподарської техніки таким чином, щоб ця робота влаштовувала і громадськість і контролюючий орган», - сказав Голова Микола Поєдинок.джерело : Прес-служба Держсільгоспінспекції України


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.