19 липня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


17.03.2009 вернутися на список
Українські аграрії в 2008 р. придбали сільськогосподарської техніки майже на 10 млрд грн, - Мінаргополітики

Українські аграрії в 2008 р. придбали сільськогосподарської техніки майже на 10 млрд грн. Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра агропромислової політики Олександр Шевченко, передає кореспондент РБК-Україна. При цьому він констатував, що лише 15% - це вітчизняна техніка, все інше – імпорт. Так, наприклад, тракторів вітчизняного виробництва марки ЮМЗ в 2008 р. було продано лише декілька сотень, в той час як імпортних, через приватні компанії-дистриб'ютори, було продано декілька тисяч.

Поточного року, констатував міністр, ситуація дещо ускладнилась, оскільки на сьогодні не діє програма, згідно з якою 30% вартості с/г техніки вітчизняного виробництва для аграріїв компенсувала держава.

Говорячи про хід посівної кампанії, заступник міністра зазначив, що на сьогодні вона триває в Криму, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.джерело : РБК-Україна


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.