22 квітня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


22.02.2008 вернутися на список
Більше 90% техніки підготовлено до весняно-польових робіт - оперативні дані МінАП

За оперативними даними, на сьогодні більше 90% техніки підготовлена до весняно-польових робіт. Про це сьогодні журналістам в рамках галузевої наради повідомив заступник міністра аграрної політики Олександр Шевченко. "Більше 90% техніки готова до роботи, починаючи з ґрунтообробних знарядь, закінчуючи тракторами", - зазначив він.

Разом з тим, за словами заступника директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення Міністерства аграрної політики Павла Гринька, підготовка техніки у Луганській, Херсонській, Полтавській, Черкаській областях досягає 82-84%. Проте в інших регіонах рівень дещо нижчий. "Необхідно вжити в цих регіонах термінових заходів. У першу чергу від обласних управлінь", - сказав він.

Як зазначив П.Гринько, на сьогодні в Україні забезпечення сільськогосподарською технікою для проведення весняного комплексу робіт складає близько 65% від потреби. Зокрема, за даними Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Україні необхідно 400 тис тракторів, 85 тис. зернозбиральних комбайнів тощо. Під час виконання весняно-польових робіт, за словами заступника департаменту, планується задіяти 325 тис. тракторів та майже 375 тис. ґрунтообробної та посівної техніки. О.Шевченко додав, що за підрахунками науковців, щорічна потреба аграрного сектору для оновлення технічної бази становить 22 млрд грн.


джерело : РБК-Україна


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.