25 квітня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


03.04.2015 вернутися на список
Держлісгоспи виконали на 95,5% план весняної посадки лісу

Цього тижня лісові господарства завершують весняну посадку лісу. Наразі роботи зі створення лісових культур проведено на площі 24,4 тис. га. Це 95,5% від запланованої посадки лісу навесні і 83,3% від запланованої посадки лісу на рік.

Завдяки тому, що в осінній період лісівники провели якісну підготовку ґрунту та підготували необхідний садивний матеріал, весняна лісокультурна кампанія проходить вдало.

Найбільше лісу посаджено у держлісгоспах Житомирської, Чернігівської, Київської, Рівненської, Волинської областей. Не зважаючи на складну ситуацію на Сході країни, заходи з висівання і садіння лісу в цих регіонах також проведено.

Довідково:

Нагадаємо, 21 березня стартувала 10-та акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках». В цей день до лісокультурних заходів долучилися сотні небайдужих громадських активістів по всіх регіонах України.джерело : Міністерство аграрної політики та продовольства України


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.