18 липня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


24.03.2015 вернутися на список
Обсяги вилову риби за січень - лютий 2015 року, - Держагентство рибгосподарства

За статистичними даними підприємствами та фізичними особами-підприємцями, що здійснюють рибогосподарську діяльність, було виловлено та добуто 7,9 тис. тонн водних біоресурсів, що на 7,8 відсотка більше аналогічного періоду минулого року,  в тому числі у водоймах України  вилов склав 4,2 тис. тонн, що на 47,0 відсотків більше аналогічного періоду минулого року, з яких:
  • в Азово-Чорноморському басейні виловлено 2,7 тис. тонн риби, що на 54,7 відсотка більше аналогічного періоду минулого року;
  • внутрішніх водоймах виловлено 1,5 тис. тонн риби, що на 34,9 відсотка більше аналогічного періоду минулого року, в тому числі продукції аквакультури та спеціальних товарних рибних господарств – 1,0 тис. тонн, що на 52,1 відсотка більше.
Обсяг випуску товарно-харчової рибної продукції склав 10,5 тис. тонн, в тому числі випуск консервів рибних склав 7,1 тис. тонн,  що на 3,1 відсотка більше аналогічного періоду минулого року, риби мороженої - 0,8 тис. тонн (106,6%).


джерело : Державне агентство рибного господарства України


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.