16 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
переробка продукції рослинництва .:. змінити
плодово-ягідні екстракти і сиропи .:. змінити

Плодово-ягідні екстракти являють собою концентровані соки. Для їх приготування добре освітлені соки уварюють по методу безперервного доливу у вакуум-апаратах із нержавіючої сталі чи емальованих. В апаратах створюють розрідження і проводять уварювання при температурі 50-65 оС. в кінці процесу щільність екстракторів, охолоджених до 20оС, повинна бути 1,274, а чорносмородинового 1,2. вміст сухих розчинних речовин в більшості видів екстрактів складає 57%. Готовий продукт перед фасуванням швидко охолоджують до 15-20оС, інакше в ній може утворитись осад. Найбільш сприятлива температура зберігання екстрактів не більше 10 оС. для запобігання змін кольору екстрактів, їх зберігають у скляній тарі в темному приміщенні.
Сиропи - це соки, консервовані цукром, неону кількість цукру розчиняють у соках при підігріванні чи холодним способом, останній забезпечує збереження аромату. Як правило, беруть на 400 кг соку - 635-645 кг цукру. Вміст сухих речовин в пастеризованих сиропах 60-62%, в не пастеризованих - 65-67%. Пастеризують сиропи способом гарячого розливу - у великій тарі чи у автоклавах - у мілкій тарі.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.