25 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
переробка продукції рослинництва .:. змінити
соки .:. змінити

Соки, які виділяють з плодів і ягід є найбільш цінною складовою їх. Вони містять вітаміни, вуглеводи та інші водорозчинні речовини, деякі з яких мають і лікувальні властивості. Соки готують із одного виду сировини і також із різних видів сировини, змішують (купажують).

Кафедрою технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. Б.В. Лесика розроблено технології на серію безалкогольних напоїв з різних соків плодів, ягід та овочів: "Асканія", "Барви-Кола", "Дніпровський", "Дискотека", "Еко-2", "Золота Трава", "Козацький", "Лісова серенада", "Мускатний золотистий", "Мускатний Рожевий", "Миргородський Тонізуючий", "Світанок". До складу цих напоїв входять тільки натуральні компоненти. Такі продукти відносяться до категорії "Здоров'я", більшість з них віднесені до профілактичних і лікувальних.

"АСКАНІЯ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і виноградного з додаванням концентрату квасного сусла та настою сухих інгредієнтів для вин типу "Вермут".

"БАРВИ-КОЛА" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений на основі натурального яблучного і гарбузового пюре з додаванням натурального меду та питної води.

"ДНІПРОВСЬКИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Приготований на основі натурального виноградного свіжоприготовленого соку чи соку-напівфабрикату, чи концентрованого, з додаванням кольору та питної води.

"ДИСКОТЕКА" - фруктовий безалкогольний газований напій. Приготовлений на основі соку напівфабрикату виноградного з додаванням містелю із винограду "Мускат рожевий", виноматеріалу типу "Кагор", мінеральної води та питної води.

"ЕКО-2" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і виноградного з додаванням настою хвої, листя горіху і суниці та аскорбінової кислоти, які введенні в напій з ціллю підвищення його біологічної цінності.

"ЗОЛОТА ТРАВА" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного соку з додаванням настою меліси, цукрового сиропу та питної води.

"КОЗАЦЬКИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного соку з додаванням березового і обліпихового соків, цукру.

"ЛІСОВА СЕРЕНАДА" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного соку з додаванням цукрового сиропу, настою бруньок сосни та питної води.

"ЛІВАДІЯ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального виноградного соку з додаванням містелю із сорту винограду "Мускат білий".

"МУСКАТНИЙ ЗОЛОТИСТИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. До складу входить сік виноградний, напівфабрикат сорту "Ркацителі" містель із винограду "Мускат білий", мінеральна вода.

"МУСКАТНИЙ РОЖЕВИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Приготовлений на основі соку-напівфабрикату і винограду "Мускат рожевий", "Алеатико".

"МИРГОРОДСЬКИЙ ТОНІЗУЮЧИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного соку, води мінеральної "Миргородська" та екстракту лікарської сировини.

"ПОЛЬОВИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і виноградного свіжоприготовлених , чи соків напівфабрикатів, чи концентрованих з додаванням настою лікарських трав (до 17 компонентів), м'яти перцевої і води питної.

"СВІТАНОК" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного соку і столової слабо мінеральної води гідрокарбонатно-натрієвого типу з додаванням аскорбінової кислоти.

"ТАВРИЧНИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального виноградного і яблучного свіжо приготованих соків чи соків напівфабрикатів, чи концентрованих з додаванням виноматеріалу на столове сухе вино композиції "Лимонад" та питної води.

"ФАНТАЗІЯ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і виноградного соків з додаванням настою різних лікарських трав (до 17 компонентів), цукрового сиропу.

"ЧЕРКАСЬКИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і обліпихового соків, цукрового сиропу та питної води.

"ЧЕРВОНЕ ОЗЕРО" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і суничного соків з додаванням цукрового сиропу та питної води.

"ЯНТАРНИЙ" - фруктовий безалкогольний газований напій. Виготовлений із натурального яблучного і гарбузового соків з додаванням натурального меду.
На основі натуральних соків і екстрактів лікарських трав розроблені нові цілющі нектари "Лісовий букет", "Содовий букет", "Яблучно-шипшиновий".

Наша адреса, Київ, Героїв оборони 11, корпус №4, тел. 267-86-76, 267-79-54

Консультант - Войцехівський Володимир Іванович
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.