16 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
зберігання продукції рослинництва .:. змінити
комбікорми .:. змінити

Комбікорми - більш складні і важкі об'єкти зберігання, ніж зернові маси, мука і крупи. Комбікорми зберігають насипом і в тарі. В якості тари найбільш поширені крафт-мішки. В тарі зберігають як розсипні, так і гранульовані корми.

Враховуючи фізичні властивості комбікормів висота насипу при зберіганні у складах може бути до 4 м при вологості до 13% і до 2,5 м при вологості більше 13%.

Зберігання повинно бути організоване у сухих складах (відносна вологість повітря в них не перевищує 70-75%), яке не має ознаки зараження шкідниками хлібних запасів.
Короткочасне зберігання комбікормів, як насипом, так і гранульованих,, можливе і в ємкостях силосного типу висотою 20 м і більше.

Комбікорми в тарі розміщують у сухих складах, укладають мішки в штабеля, як при зберігання муки. Висота рядів - не більше 14 м.

За станом комбікормів при зберіганні ведуть систематичні спостереження. Міряють температуру в сховищі і в масі продукту. Визначають вологість і титровану кислотність. Виявляють, чи немає при знаків зараження сховища чи продукції шкідниками хлібних запасів.

Новим способом консервування комбікормів є зберігання їх і трав'яної муки в атмосфері азоту, вуглекислого газу.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.