06 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

09.06.2016всі новини дня

На конференції в Одесі українські агровиробники зустрінуться з найбільшими інвесторами світу

Українські аграрії обговорять нагальні питання виробництва та тенденції ринку з представниками іноземних аграрних компаній у рамках Міжнародної зернової конференції GRAIN UKRAINE, яка відбудеться 23-25 червня в Одесі. 

Вперше на одному майданчику в Одесі зберуться представники агроринку України, США, Аргентини, Бразилії, Єгипту, Індії, Китаю, Великої Британії, ОАЕ, Ірану та інших країн світу.

Конференція відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Одеської облдержадміністрації.

«Міністерство аграрної політики вітає ідею проведення зернової конференції в Україні, а особливо, в Одесі, яка є важливим транспортним вузлом з великим інвестиційним потенціалом. Це чудова нагода привернути увагу інвесторів, зокрема, до Півдня України та стимулювати розвиток зрошувальних систем – що є частиною стратегії реформ агропромисловості “3+5”, розробленої Мінагрополітики” - зазначив Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

У роботі конференції візьмуть участь міжнародні ТОП спікери, провідні фахівці аграрного сектора, які раніше не виступали в Україні. Серед них Дейв Хайтауер (власник Hightower Report) і Хешам Соліман (президент Mediterranean Star for Trading Company). Також до участі запрошені керівники найбільших українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, трендсеттери агросфери та керівників бізнес-ЗМІ.

У фокусі конференції будуть аграрні тренди цього року, особливості споживчих ринків, розвиток інфраструктури, а також технологічні та глобальні тренди в аграрному секторі. Крім того, учасники конференції зосередять свою увагу на питаннях регулювання та дерегуляції, статистики й аналітики агровиробництва та агроринку.

Як відомо, нова команда Міністерства розробила стратегію розвитку АПК під назвою "3+5", яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та земельна реформа. Та 5 напрямків, які перетинаються з ними: розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення та безпека харчової продукції.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.