23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

09.06.2017всі новини дня

"Україна – цікава та перспективна країна для іноземних інвесторів", - Владислава Рутицька

Під патронатом Міністерства аграрної політики і продовольства України відбувся «Український інноваційний агропромисловий форум’16». Захід організовано в рамках проведення XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» у Національному комплексі «Експоцентр України».

"Агросектор – традиційно привабливіший напрямок для інвестицій", - відзначила модератор заходу, заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька. 

"Я впевнена, що перспективи українського сільськогосподарського сектору не обмежуються лише сировинною продукцією. І сьогодні з цим погодились учасники панельної дискусії. Впевнена, що і цьогоріч Україна залишиться в сфері уваги міжнародних інвесторів", - відзначила вона.

Також заступник Міністра відзначила, що 2015 рік позначився значним ростом українських поставок сільгосппродукції в цілий ряд країн, зокрема і на однин з найбільших світових ринків – Китай.

«Ми здолали бар’єр у 1,3 млрд грн сільськогосподарського експорту. Новий Шовковий шлях як стратегія співпраці з китайською стороною, окрім транзитного потенціалу, передбачає можливість створення спільних підприємств або індустріальних парків для залучення китайських інвестицій в Україну. Адже наші китайські партнери зацікавлені інвестувати у спільні проекти в сфері сільського господарства. На сьогодні новий Шовковий Шлях – це взаємовигідні маршрути та економічні зв’язки, це створення економічного простору на ґрунті взаємовигідної співпраці», - сказала Владислава Рутицька під час панельної дискусії, туфлі чоловічі купити .

"Ви чули слова інвесторів, які лунали зі сцени. Україна – цікава та перспективна країна для іноземних інвесторів. Для цього ми маємо не зупинятись у роботі над модернізацією агросектору та інноваціями, які можуть збільшити додаткову вартість продукції. За останні 10 років ЄБРР інвестував в агросектор України 1,7 млрд євро, і це найбільша інвестиція ЄБРР в Україну. IFC інвестує в інновації та модернізацію. Ми не зупиняємось у своїй роботі над реформуванням аграрного сектору, що дозволить залучити ще більше інвестицій", - прокоментувала Владислава Рутицька.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.