23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

31.05.2016всі новини дня

Саудівська Аравія зацікавлена навчати в Україні своїх спеціалістів в галузі ветеринарії, - Держпродспоживслужба

У розвиток попередніх успішних перемовин із компетентним органом Королівства Саудівська Аравія, за результатами яких 4 українські підприємства отримали дозвіл на експорт до цієї країни м’яса птиці та продуктів з нього, представники Держпродспоживслужби зустрілися з делегацією Саудівської Аравії під керівництвом делегата МЕБ від цієї держави Мухаммедом Альблоуі.

Зустріч відбулася у Парижі у рамках засідання Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Пан Мухаммед Альблоуі два роки тому був з робочим візитом в Україні з метою налагодження контактів з українським компетентним органом в галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів щодо структури ветеринарної галузі України.

У ході перемовин делегація Королівства Саудівська Аравія висловила зацікавленість у підвищенні кваліфікації лабораторних спеціалістів Саудівської Аравії в українських науково-дослідних установах, а також здобутті в Україні вищої освіти за спеціальністю ветеринарна медицина.

Крім того, під час розмови представники Королівства Саудівська Аравія повідомили, що у випадку зацікавленості українських суб’єктів господарювання в експорті до Саудівської Аравії інших видів продуктів, зокрема яловичини та яєчної продукції, Держпродспоживслужба України повинна надіслати відповідний запит до компетентного органу Королівства Саудівська Аравія у сфері харчових продуктів і препаратів.

Також експерти висловили зацікавленість інвестувати у будівництво господарств із розведення овець та кіз для їх подальшого експорту до Саудівської Аравії. Українська сторона порадила своїм колегам звернутися з офіційним запитом до Посольства України в Саудівській Аравії.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.