06 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

30.05.2016всі новини дня

Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток кооперативного рух в Україні»

24 травня 2016 року Присяжнюк Наталія Анатоліївна, головний спеціаліст відділу координації дорадництва та кооперативних відносин на селі Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі взяла участь у роботі дводенної Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток кооперативного рух в Україні», яка проходить 24 та 25 травня 2016 року на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, б. 11, НУБіП, корпус № 10.

 Конференція організована у рамках канадсько-українського проекту міжнародної технічної допомоги «Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні», за фінансової підтримки Уряду Канади та Консорціуму SOCODEVI, Канадської кооперативної асоціації (CCA) Інституту досліджень та освіти для кооперативів і спілок Університету Шербург (ІRECUS), та за участі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та Дніпропетровської консультаційної служби.

У ході виступу Присяжнюк Н.А. інформувала присутніх про те, що розвиток сільськогосподарської кооперації Мінагрополітики розглядає як ключовий механізм самоорганізації дрібних виробників сільськогосподарської продукції та діяльність міністерства щодо вдосконалення правового забезпечення функціонування сільськогосподарських кооперативів в Україні.

На конференції провідними українськими на міжнародними експертами і  науковцями у галузі кооперації будуть обговорені правові, організаційні, фінансові науково-методичні аспекти розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні, визначені основні проблеми розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні та шляхи їх вирішення. За підсумками обговорення планується підготовка резолюції учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток кооперативного руху в Україні» із відповідними рекомендаціями Уряду України.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.