02 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

22.03.2016всі новини дня

Семінар у рамках інструмента TAIEX«Досвід ЄС щодо управління (менеджмент) пестицидами»

17-18 березня 2016 року відбувся семінар у рамках інструмента TAIEX на тему «Досвід ЄС щодо управління (менеджмент) пестицидами» у приміщенні Президент готелю. Бенефіціаром заходу виступила Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України.

Метою семінару було вивчення європейського досвіду з питань гармонізації національного законодавства у відповідність до Директив та Регламентів ЄС у сфері захисту рослин. Отримання досвіду країн-членів ЄС щодо управління пестицидами, контролю за їх ввезенням, використанням та зберіганням.

Під час проведення семінару експерти Європейської Комісії ознайомили учасників з основними положеннями деяких Директив та Регламентів ЄС, а саме Директивою ЄС №2009/128, яка встановлює правові основи для діяльності співтовариства з метою досягнення екологічно стійкого застосування пестицидів та Регламентом (EC) № 1107/2009 щодо розміщення засобів захисту рослин на ринку та інших підзаконних актів. Також було представлено інформацію щодо системи державного контролю за життєвим циклом пестицидів (від реєстрації препаратів до утилізації використаної тари), та системою  державного контролю щодо контрафактних пестицидів, фальсифікованої продукції, попередження їх появи на території держави та критеріїв оцінювання екологічного та економічного обґрунтування застосування пестицидів.

У семінарі взяли участь представники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, представник ФАО в Україні – член експертної платформи Європолу з питань засобів захисту рослин, представник Громадської спілки «Українська промислова асоціація захисту рослин».


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.