06 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

22.03.2016всі новини дня

В Україні працює 563 учнівські лісництва, - Володимир Топчій

«Проблема збереження та відродження лісів потребує уваги не лише з  боку профільних установ, а й усього українського суспільства, і особливо молоді. Адже шанобливе ставлення до природи має виховуватися з дитинства», - зазначив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимир Топчій під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відтворимо ліси разом», яка 21-22 березня проходить у Києві та присвячена Міжнародному дню лісів. 

«Тішить те, що не дивлячись на відсутність відповідної державної фінансової підтримки та інші економічні негаразди, сьогодні в Україні працює 563 учнівські лісництва, які об’єднують майже 20 тисяч учнів. Таким чином молодь має змогу долучитися до створення нових лісів та діяльності лісогосподарської галузі», - сказав Володимир Топчій.

Під час свого виступу він також повідомив, що один із розділів Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 рр. присвячений реформуванню лісового господарства.

«Головною метою є догляд за лісами і лісовими землями задля підтримки їх біорізноманіття, продуктивності та життєвості. Серед пріоритетних заходів є удосконалення законодавчої бази, моделі управління лісовим господарством, забезпечення інноваційного розвитку галузі та удосконалення ведення мисливського господарства», - зазначив директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.