05 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

21.03.2016всі новини дня

Олексій Павленко: Вирішення проблеми пільгового оподаткування вимагає зваженого підходу

До Міністерства аграрної політики та продовольства надійшло понад 200 звернень про необхідність повернення спецрежиму оподаткування аграріїв, що робить це питання нагальним для вирішення. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу в ефірі радіопрограми «Фінансовий прайм» на радіо «Європа плюс».

 «За відсутності прямої бюджетної підтримки, непряма державна підтримка за рахунок дії спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість була чи не єдиною допомогою для АПК», - підкреслив Міністр.

Він також висловив стурбованість ускладненням адміністрування коштів ПДВ, особливо це стосується малих і середніх фермерських господарств. «Раніше цей режим діяв автоматично, без втручання держави, що виключало корупційну складову, зменшувало трудомісткість і витрати на адміністрування податків».

Олексій Павленко наголосив, що наразі відбувається пошук альтернативних варіантів підтримки та розв’язання проблем, викликаних змінами податкового законодавства.

«Для знаходження оптимального рішення Мінагрополітики ініціює ряд зустрічей з Мінекономіки, Мінфіном, ДФС, профільним комітетом парламенту, а також бізнесом і громадськими організаціями»,  - проінформував очільник відомства.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.