22 квітня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

20.10.2015всі новини дня

Павленко: Аграрні розписки будуть запроваджені по всій Україні

"Невигідні умови кредитування є великою проблемою для малих та середніх агровиробників в Україні. В якості альтернативи традиційним фінансовим інструментам Мінагрополітики пропонує новий механізм - аграрні розписки", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Розробка проекту з аграрних розписок відбувається за участі Групи Світового Банку та Державного Секретаріату з Економічних Питань Швейцарії (SECO). Цей новий інструмент є більш доступним для фермерів та допоможе збільшити продуктивність аграрного сектору України.

"Перша аграрна розписка в Україні була видана на 32 тонни соняшникового насіння, за нею послідували наступні. Ми крок за кроком працюємо над тим, щоб уможливити повноцінне запровадження цього ефективного інструменту на решті території держави. Проект аграрних розписок є частиною нашої стратегії із максимального залучення інвестицій до вітчизняного АПК", - повідомив Міністр Олексій Павленко.

У 2014 році відбувся запуск пілотного проекту з аграрних розписок на Полтавщині. За ним було оформлено 10 аграрних розписок на загальну суму близько 40 мільйонів гривень. До проекту було залучено більш ніж 470 агровиробників, а також 50 нотаріусів пройшли відповідну підготовку.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька наголошує, що наразі мета Мінагрополітики - поглибити та активізувати ринок попиту на аграрну розписку. "У вересні 2015 року пілотний проект з впровадження аграрних розписок стартував ще в трьох областях України: Вінницькій, Харківській та Черкаській. Першим практичним результатом стало оформлення першої на Черкащині аграрної розписки між «Сінгента» та СТОВ «АгроКо». За сприяння Мінагрополітики проводяться методичні розробки щодо бухгалтерського обліку та оподаткування операцій з аграрними розписками згідно норм чинного законодавства, вчинення виконавчих написів та примусового виконання аграрних розписок», - додала Владислава Рутицька.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1   2   3   4   5   6   7 
  8   9  10  11  12  13  14 
 15  16  17  18  19  20  21 
 22  23  24  25  26  27  28 
 29  30                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.