16 липня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

20.10.2015всі новини дня

Досвід і технічні напрацювання Естонії допоможуть Україні модернізувати рибне господарство

Естонія для України є зразковим прикладом імплементації європейських систем управління галуззю, звітності та якості, використання супутникових систем та Інтернет-зв’язку для ефективного використання та сталого відтворення водних біоресурсів. Про це повідомив заступник Голови Держрибагентства України Андрій Кравченко під час двосторонньої зустрічі з делегацією Міністерства сільського життя Естонської Республіки.

Українська делегація презентувала інформацію щодо законодавчої бази та практичних аспектів впровадження в Україні системи управління водними біоресурсами і розподілу їх запасів між промисловими рибалками. Також було представлено напрацювання Держрибагентства в контексті реформування галузі. А саме –  ініціативи з дерегуляції та запровадження на водоймах України рибного патруля і системи контролю європейського зразка.

У ході зустрічі естонська делегація детально ознайомила українську сторону з сучасним станом рибного господарства Естонії, процедурою оцінки стану запасів водних біоресурсів,  системою управління виловом і розподілу квот між промисловими рибалками. Також було представлено  систему реєстрації вилову та  естонський досвід впровадження електронної системи звітності про вилов водних біоресурсів промисловими суднами.

Андрій Кравченко повідомив, що за результатами зустрічі естонська сторона розгляне можливість передачі та впровадження в Україні  відповідного програмного забезпечення. На його платформі здійснюється  електронне звітування про вилов водних біоресурсів промисловими суднами. «Ми обговорили можливість запровадження в Естонії програми підвищення кваліфікації для співробітників територіальних органів Держрибагентства України. Сподіваємося, досвід і технічні напрацювання Естонії допоможуть модернізації рибного господарства України» - зазначив Кравченко.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1   2   3   4   5   6   7 
  8   9  10  11  12  13  14 
 15  16  17  18  19  20  21 
 22  23  24  25  26  27  28 
 29  30  31             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.