17 липня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

19.10.2015всі новини дня

Новостворений німецько-український центр

В науковій установі Мінагрополітики УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого відбулося підписання Договору про створення німецько-українського демонстраційно-освітнього аграрного центру. З української сторони Договір підписав директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Володимир Кравчук, з німецької - представник компанії GFA Consulting Group GmbH Анна Лісон-Кульке.

Згідно положень договору, провідні німецькі компанії представлять новітні зразки сільськогосподарської техніки, перспективні високоврожайні сорти та засоби захисту. Також будуть надані рекомендації з реалізації енергозберігаючих, високорентабельних агротехнологій.

В науково-випробувальній сівозміні інституту заплановано навесні провести  демонстраційні посіви сільськогосподарських культур, оснащати сучасні навчальні класи та майданчики. Планується розпочати лекційні та практичні заняття з підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів та студентів ВНЗ аграрного спрямування, а також фахівців і механізаторів агропідприємств України.

Співпраця німецьких та українських представників влади, науки та бізнесу в рамках діяльності німецько-українського демонстраційно-освітнього аграрного центру, буде сприяти розповсюдженню нових техніко-технологічних рішень в аграрному секторі України.

Довідково:

При підписанні Договору були присутні представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, проекту НіМАЦ, Українсько-Німецького агрополітичного діалогу  (APD), німецьких компаній CASE, Claas, Lemken, Horsch, Holmer, Strube, Limagrain, Stefes, Norika, Chminova та Торгового дому  "Соєвий вік".


джерело: Український державний фонд підтримки фермерських господарств

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1   2   3   4   5   6   7 
  8   9  10  11  12  13  14 
 15  16  17  18  19  20  21 
 22  23  24  25  26  27  28 
 29  30  31             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.