17 липня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

19.10.2015всі новини дня

В Мінагрополітики розпочався конкурс на заміщення вакантних посад держслужбовців

15 жовтня в Міністерстві розпочався І етап конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців центрального апарату Мінагрополітики. Відповідний відбір відбувся вперше за останні роки. Про це повідомила директор Департаменту роботи з персоналом Тетяна Пажитнова.

«Конкурс оголошено на 13 вакантних посад. Це посади головних спеціалістів в Департаменті роботи з персоналом, Департаменті правової та законопроектної роботи, Департаменті фінансово-кредитної політики, Департаменті міжнародного співробітництва та посада начальника відділу в Департаменті управління державою власністю. В цілому на заміщення вільних місць подано документів від 100 кандидатів. Це досить високий рівень конкурсу, який свідчить про престижність роботи у відомстві. Здебільшого документи подавали молоді спеціалісти віком до 30 років, які виявили бажання та ініціативу працювати у Міністерстві», - наголосила директор Департаменту роботи з персоналом.

За її словами, 15 жовтня в Міністерстві відбувся письмовий іспит кандидатів. «За умови успішного його проведення наступного тижня планується проводити співбесіди. За їх результатами буде надано рекомендації щодо зарахування кандидатів на бажану посаду. Таким чином, відомство реформує та удосконалює свою структуру, в тому числі шляхом оновлення кадрів в центральному апараті», - зауважила Тетяна Пажитнова.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1   2   3   4   5   6   7 
  8   9  10  11  12  13  14 
 15  16  17  18  19  20  21 
 22  23  24  25  26  27  28 
 29  30  31             
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.