22 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

20.05.2015всі новини дня

Рада хоче лібералізувати процедуру карантину рослин

Карантинний сертифікат буде видаватися протягом доби

Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект № 2655 "Про внесення змін до закону України "Про карантин рослин" (щодо зменшення адміністративного навантаження)". За відповідне рішення проголосували 307 депутатів при 226 мінімально необхідних.

Як заявив співавтор законопроекту, народний депутат з фракції "Батьківщина" Вадим Івченко, даний документ пропонує суттєво лібералізувати процедуру карантину рослин, що істотно знизить рівень і ризики корупції.

"Кабмін вже вніс свою лепту - сьогодні карантинний сертифікат видається за 24 години, а не протягом 5 днів, як було раніше. Ми сьогодні хочемо це записати нормою закону", - пояснив Івченко.

Так, законопроект пропонує внести зміни в закон України "Про карантин рослин" в частині обмеження терміну видачі карантинного та фітосанітарного сертифікатів, введення окремих переліків об'єктів регулювання імпорту, експорту та реекспорту рослинної продукції, скорочення об'єктів державного нагляду у сфері карантину рослин.

Зазначені зміни сприятимуть зниженню адміністративного навантаження на сільськогосподарського товаровиробника за рахунок істотного скорочення строків видачі документів дозвільного характеру у сфері карантину рослин. Також зміни удосконалюють процедуру функціонування центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, а також сприятимуть підвищенню ефективності виробництва та обігу продукції рослинного походження одночасно з дотриманням належного рівня фітосанітарного безпеки України.


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.