22 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

05.05.2015всі новини дня

27 квітня відбулося відкриття оглядової місії ТАІЕХ

27 по 30 квітня 2015 року в Києві проходить оглядова місія ТАІЕХ щодо оцінки законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів, а також благополуччя тварин, яку проводять експерти Генерального директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів. 

На відкритті місії, яка відбулася 27 квітня в Представництві ЄС в Україні  з привітальним словом до учасників заходу звернувся  директор Департаменту ветеринарної медицини Держветфітослужби України Олександр Вержиховський. Він подякував європейських  експертів за  підтримку України в цей складний для неї час та організацію такого важливого заходу, метою якого є визначення спільних дій України та ЄС щодо удосконалення роботи та визначення подальших дій у сфері санітарних та фітосанітарних заходів для виконання вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Наразі питання наближення законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних  заходів   до законодавства ЄС є невід’ємною частиною національної програми адаптації законодавства України.

На виконання статті 64 «Нормативно-правове наближення» Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та пункту 106 Плану заходів з імплементації Угоди, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.09.2015 № 847-р, Держветфітослужбою України та Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» підготовлено попередній проект  Всеохоплюючої стратегії наближення Глави ІV «Санітарні та фітосанітарні Заходи». 

В сучасних умовах Європейський інструмент інституціональної розбудови TAIEX  вже довів свою дієвість.  Зазначений захід це також і обмін досвідом, консультації, конкретні поради, а також розвиток контактів з колегами з країн Європейського Союзу. 

 


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.