08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

28.04.2015всі новини дня

Інвестиції в український агросектор – розумне та перспективне рішення, - Олексій Павленко

Український аграрний сектор має значні перспективи розвитку, але йому бракує інвестицій. Україна здатна забезпечити продовольством 400 млн. людей. Ми виробляємо всю палітру продуктів харчування. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко в ефірі ТРК «Ера».

 «В Україні достатньо молока, але є проблема із його якістю. Близько 82% молока виробляється в індивідуальних фермерських господарствах. У нас виробляється 42% свинини та 97% картоплі малими та середніми господарствами. Для розвитку малого та середнього бізнесу необхідно стимулювати створення кооперативів. Наразі ми показуємо приватному бізнесу, що час інвестувати в аграрний сектор. Адже 37% загального експорту – це продукція аграрного бізнесу. Майже 20% загального ВВП – це формування аграрного бізнесу», - наголосив Олексій Павленко.

За його словами, в Мінагрополітики створено 24 робочі групи. «До їх складу входять європейські експерти, які допомагають опрацьовувати проблемні питання, зокрема фінансування малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, розвиток сільських територій, шкіл та лікарень», - наголосив Міністр.  

На думку очільника відомства, в Україні великі перспективи ринків збуту для дрібних фермерів. «Яскравим прикладом є ринок «Шувар», що на Львівщині. Це величезний кластер, десятки гектарів землі, куди малий та середній бізнес привозить продукцію, запаковує її і там же продає. Таких ринків в Україні має бути більше. Ця ніша ще є достатньо вільною», - зауважив Олексій Павленко.

Міністр додав, що в Європі є популярними українські ягоди. Половина загального експорту в США –український мед. «Перебуваючи в робочих поїздках за кордоном розповідаю нашим колегам, що Україна - це 30% загальної кількості чорнозему у світі. Це ґрунти, які дають найкращий урожай. Інвестиції в український аграрний сектор – розумне, перспективне рішення з огляду на наш аграрний потенціал», - наголосив Міністр.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.