08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

28.04.2015всі новини дня

Мінагрополітики ініційовано роздержавлення 254 підприємств, - Олексій Павленко

Мінагрополітики відновлює контроль в управлінні підпорядкованими державними підприємствами. Вже перевірено діяльність підприємств та установ зі сфери управління міністерства, яких загалом налічується 571, разом із освітніми закладами, які передані до Міносвіти. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час слухань у парламентському Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин.  

Здійснена перевірка показала, що прибуткових підприємств практично немає. «Не бачу жодного, яким Україна може пишатися. Із майже сотнею ДП міністерство взагалі втратило зв'язок. Їх директори стали місцевими феодалами, поза будь-яким державним контролем», — сказав Олексій Павленко. Він підкреслив, що деякі з таких «керівників» не просто довели довірені держпідприємства до руїни та створили розплідник корупції, але й чинять опір проведенню фінансової діагностики та аудиту, ініційованих Мінагрополітики. «Вони бояться незалежної перевірки. Розуміють, що «нагосподарювали» не на одну кримінальну справу. Тим не менш ми здійснюємо внутрішній аудит. Вирішуємо кадрові питання. Витягаємо з лікарняних директорів, які заховалися від перевірок», — розповів Міністр.

За словами Міністра єдиний вихід з ситуації – приватизація. Відтак було ініційовано роздержавлення 254 підприємств. З них 101 планується приватизувати через розпаювання. Також у планах реорганізація й інших 158 підприємств. Натомість залишити не більше 10, на які також у подальшому чекає приватизація.

Загалом у сфері Мінагрополітики 177 підприємств згідно закону не підлягають приватизації.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.