04 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

24.04.2015всі новини дня

Для проведення посівної аграрії забезпечені коштами на 82% від потреби, - Ярослав Краснопольський

Сьогодні посівна кампанія набирає обертів, необхідно засіяти 17,4 млн га ярих культур. На даний час засіяні площі біля 3,5 млн га або 20 % до прогнозних площ. Про це повідомив Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський під час селекторної наради щодо стану проведення комплексу весняно-польових робіт та фінансового забезпечення. 

«Потреба в фінансуванні весняно-польових робіт складає 67 млрд гривень. Забезпеченість коштами - 82% від потреби (54,5 млрд грн). Водночас аграріїв прокредитовано за рахунок форвардних закупівель зерна на 1,2 млрд. гривень. У тому числі навесні поточного року - 200 млн грн. Планом форвардних закупівель навесні планується укласти 1,1 млрд грн, а згодом провести спотові закупівлі на понад 1 млрд грн», - пояснив Ярослав Краснопольський.

За його словами, найближчим часом ПАТ "Державна продовольча зернова корпорація" розпочне форвардні закупівлі в обсязі 300 тисяч тонн пшениці та ячменю нового врожаю. «Цього року збережена чинна система оподаткування товаровиробників ПДВ та фіксованого сільськогосподарського податку. Це – додаткове джерело 18 млрд грн для фінансування галузі», - зауважив Перший заступник міністра.

Директор Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимир Топчій повідомив, що головним завданням є забезпечення належного догляду за озимими культурами. «Повністю завершили перше підживлення господарства Вінницької, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Чернігівської областей. Наразі метеорологічні умови суттєво впливають на проведення комплексу весняно-польових робіт», - пояснив Володимир Топчій.

В свою чергу Луганська, Дніпропетровська та Кіровоградська області відзвітували про стан проведення комплексу весняно-польових робіт та його фінансове забезпечення.

Ярослав Краснопольський зауважив, що у цьому році в державі є всі можливості отримати прогнозні обсяги аграрного виробництва. Це забезпечать внутрішній продовольчий ринок, стабільну цінову ситуацію на продукти харчування.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.