05 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

24.04.2015всі новини дня

До участі в зустрічі податкової групи Нацради реформ запрошуються експерти-аграрії

30 квітня 2015 року відбудеться зустріч робочої групи з податкових реформ Національної ради реформ (НРР), присвячена розробці реформи оподаткування та державної підтримки аграрного сектору економіки.

Захід буде проведено на базі робочої групи №6 при Мінагрополітики, що працює над напрямком «Державна підтримка та оподаткування у сфері сільського господарства» з розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки та підготовлених нею документів.

У ході зустрічі планується обговорення можливих кроків у зв'язку з прийнятими Україною в рамках підписання Меморандуму з МВФ зобов'язаннями щодо скасування з 2016 року спецрежиму оподаткування ПДВ сільгоспвиробників. Також будуть обговорені інші актуальні питання та необхідні зміни в системі оподаткування та держпідтримки аграрного сектору.

Запрошуємо всіх, хто бажає взяти учать у заході, до 27 квітня (включно) надати свої пропозиції щодо реформування системи оподаткування і держпідтримки аграрного сектору та аргументації на їхню підтримку, заповнивши анкету (за посиланням), та підготувавши презентацію свого виступу у форматі Power Point (тривалістю до 15 хвилин).

Усі надані пропозиції мають відповідати семи принципам податкової реформи, викладеним у презентації «Комунікаційна політика» цільової команди «Податкова реформа» НРР (див. PDF-файл за посиланням).

З метою підвищення ефективності роботи групи, просимо попередньо ознайомиться зі змістом проектів Внесків до Стратегії (оприлюднені на веб-сайті Мінагрополітики за посиланням:), що містять опис наявного стану справ  та проблем у оподаткування та держпідтримки аграрного сектору, а також можливих варіантів реформ.

Беручи до уваги стислі терміни на підготовку зустрічі та прагнучи запобігти втратам інформації через технічні причини або людський фактор, просимо надсилати Ваші пропозиції одразу на дві електронні адреси: strategy@minagro.gov.ua та wg6@ukragristrategy.com.

Всі надані пропозиції будуть враховані при розробці остаточної версії Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки, а також при підготовці вступних виступів головних експертів робочої групи №6, присвячених опису наявної ситуації та актуальних проблем галузі, в ході зустрічі з податковою групою НРР.

Кількість учасників зустрічі є обмеженою, відповідно, до участі в ній будуть запрошені автори найбільш опрацьованих і аргументованих пропозицій.

Крім того, в рамках розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки та підготовки до зустрічі з податковою групою Нацради реформ, 28 квітня ц.р. о 17:00 годині буде проведено круглий стіл. До участі в ньому будуть запрошені всі експерти та представники громадських організацій, що подали внески до Стратегії та пропозиції до НРР.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.