02 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

24.04.2015всі новини дня

Мінагрополітики пропонує удосконалити процедуру конкурсного відбору керівників ДП

Для удосконалення процедури конкурсного відбору на посади керівників державних підприємств та підвищення його ефективності Міністерство аграрної політики та продовольства України надало пропозиції стосовно внесення змін до постанови Уряду №777 (яка регламентує проведення таких конкурсів).

Запропоновані зміни стосуються, як умов для бажаючих взяти участь у конкурсі, так і роботи комісії. Зокрема, планується надати можливість кандидатам надсилати документи та конкурсні пропозиції електронною поштою. Ознайомитися з необхідною звітністю держпідприємств претендент зможе на сайті міністерства та одразу почати готуватися до захисту власної пропозиції. Це дозволить, у тому числі, зменшити загальну тривалість конкурсу та прискорити процес призначення директорів. Вибір переможців відбуватиметься на основі затверджених комісією чітких вимог до посади керівника конкретного підприємства, відповідно до його стану та перспектив подальшого розвитку.

Нагадаємо, міністерство вже провело конкурси на заміщення 12 вакансій, триває відбір на 61 підприємство. Приймаються заяви на участь у конкурсі на 24 ДП. Загалом, участь у відборі взяли та продовжують брати близько 250 кандидатів.

Паралельно з конкурсами міністерство проводить детальний аналіз стану підпорядкованих ДП за всіма напрямами сільського господарства. Це необхідно для подальшої розробки та впровадження державної стратегії, яка буде включати, в тому числі, роздержавлення, приватизацію та залучення інвесторів.

З інформацію про всі вакансії міністерства та з умовами участі в конкурсах кандидати можуть ознайомитися на сайті Мінагрополітики та на національних сайтах працевлаштування.

До участі в конкурсах запрошуються всі, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін у країні. В Мінагрополітики зацікавлені в тому, щоб посади керівників держкомпаній зайняли найкращі фахівці, які здатні виконувати стратегічні завдання з розвитку та управління ДП.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.