06 липня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

10.04.2015всі новини дня

Аграрна наука і дорадництво, - НААН України

8 квітня 2015 року під головуванням в.о. віце-президента НААН академіка НААН Балян А.В. за участі президента Національної асоціації сільськогоспо-дарських дорадчих служб України Корінця В.Я., віце-президента цієї асоціації академіка НААН Кропивка М.Ф. та працівників апарату Президії НААН відбулась нарада з питань, що стосуються в розвитку сільськогосподарського дорадництва.

Учасники наради проаналізували стан дорадництва, зокрема, виконання урядових рішень щодо організації державної системи сільськогосподарського дорадництва, фінансування, організації участі науково-дослідних установ НААН, зарубіжний досвід в цій справі.

Зазначено, зокрема, що активна позиція Мінагрополітики України в цьому значно прискорила б організацію створення Національного наукового центру сільськогосподарського дорадництва, обласних дорадчих служб державної форми власності як координуючих органів.

Академія здійснює надання таких послуг з тематичних та організаційних питань. Проте співпраця з громадськими організаціями, зокрема, з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України потребує удосконалення та розвитку. На нараді обговорено проект Меморандуму про співпрацю між Академією та Асоціацією.

Учасники наради дійшли згоди щодо проведення в Президії НААН у квітні цього року Круглого столу з питань розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності в Україні за участі Мінагрополітики, громадських організацій різного рівня та сільськогосподарських товаровиробників.

Основною метою такого заходу має бути напрацювання Програми дій Мінагрополітики, НААН, громадських організацій щодо розвитку дорадчої справи, так як це здійснюється в країнах Європейського Союзу. 

 


джерело: НААН України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.