24 серпня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

31.03.2015всі новини дня

Перша декада квітня буде прохолодна і з дощова. Єдиними хто може відчути певний дискомфорт через опади, хлібороби, адже не виключено, що доведеться трохи відстрочити сівбу ярих, - Укргідрометеоцентр

Перша декада квітня буде  прохолодна і з дощова. Проте агрометеорологи зазначають, така погода характерна для раннього весняного періоду. Єдиними хто може відчути певний дискомфорт через опади, хлібороби, адже не виключено, що доведеться трохи відстрочити сівбу ярих.

«Погодні умови, що склалися в останній тиждень в Україні не є якимись винятковими для раннього періоду весни. І ніякої шкоди від них не буде навіть для ранніх зернових. Навпаки опади сприятимуть зволоженню ґрунтів. — говорить начальник відділу агрометеорології Українського гідрометеорологічного центру Тетяна Адаменко. — Єдине чому може завадити непогода, яка буде характерною для першої декади квітня, то  це проведенню сівби ярих культур».
У той же час агросиноптик зауважила, що аграрії, які займаються овочівництвом ніяких перешкод через нинішню непогоду не мають відчути. Адже до старту посівної кампанії у їхній галузі ще досить багато часу. А також не радила їм ризикувати відхиляючись від традиційних строків посадки, рекомендованих кожному регіону окремо.


джерело: Агравері

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1   2   3   4 
  5   6   7   8   9  10  11 
 12  13  14  15  16  17  18 
 19  20  21  22  23  24  25 
 26  27  28  29  30  31    
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.