30 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

23.04.2014всі новини дня

Призначено керівника Держсільгоспінспекції в Запорізькій області

Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок наказом від 15 квітня 2014 року № 32-кт, призначив на посаду начальника Державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області Валерія Ставицького.

Новопризначеного керівника територіального органу 23 квітня колективу представить перший заступник Голови Держсільгоспінспекції України Юрій Марчук, який разом з тим, на місці ознайомиться та вивчить ситуацію зі забезпечення на належному рівні терорганом контролю за якістю продукції сільського господарства в регіоні.

Голова Микола Поєдинок відзначив, що Держсільгоспінспекція, продовжуючи політику Міністерства агарної політики та продовольства, має на меті забезпечити кожну область в сфері своєї діяльності фахівцями високого рівня починаючи від керівників і закінчуючи рядовими працівниками.

Довідка: Ставицький Валерій Вікторович має дві вищі освіти: Кримський сільськогосподарський інститут ім. М.І.Калініна за спеціальністю агрономія, кваліфікація – вчений агроном;  Запорізька державна інженерна академія за спеціальністю бухгалтерський облік та аудит, кваліфікація – економіст.  Працював старшим науковим співробітником лабораторії олійних культур Південного відділення УНДІМЕСГ Всесоюзної академії сільськогосподарських наук ім. В.І.Леніна, Якимівського району, Запорізької області та на інших посадах в органах влади, а останнім часом начальником управління промисловості та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації та директором Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації.


джерело: Прес-служба Держсільгоспінспекції України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.