20 червня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.04.2014всі новини дня

УКАБ шукає нові ідеї для агробізнесу серед студентів

У квітні 2014 року асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція «AgriJob» ініціювали всеукраїнський проект «Найкращі студентські ідеї для агробізнесу», метою якого є пошук обдарованих студентів та випускників, налагодження комунікації між роботодавцями та молодими фахівцями, сприяння інноваційному розвитку агробізнесу, а також посилення ролі корпоративної соціальної відповідальності серед аграрних компаній.

Суть конкурсу полягає в об’єднанні студентів у команди задля генерації нових ідей для аграрного бізнесу. Авторам найцікавіших ідей буде запропоновано написати бізнес-плани щодо їх реалізації, а п’ять найкращих команд, за рішенням незалежної комісії, презентують свої бізнес-плани на окремій сесії конференції «Ведення аграрного бізнесу в Україні: перспективи 2015 року», яка відбудеться 4 грудня 2014 року в м. Києві. Переможці отримають грошові призи, можливість пройти стажування у компаніях-партнерах проекту та взяти участь у провідних агробізнес-заходах України.

«Проект має на меті двоєдине завдання. З одного боку, підживити бізнес новими ідеями, так як молодь завжди була і буде найбільш креативною частиною суспільства, а з іншого, дати можливість найбільш обдарованим учасникам знайти роботу в передових компаніях, адже пробитись кар’єрними сходинками не так просто, особливо випускникам. У сучасних складних фінансово-економічних умовах важливість  цього проекту важко переоцінити, тому що питання людського капіталу є ключовим у будь-якому секторі економіки, і агропромисловий комплекс – не виключення», - сказав генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Володимир Лапа.

«У даного проекту безліч переваг. По-перше, він всеукраїнський, тобто студенти всіх регіонів знаходяться у рівних умовах. По-друге, ми не обмежуємося лише агротехнологічними спеціальностями, що дозволяє студентам будь-яких факультетів і напрямків спробувати свої сили. Також ми з радістю запрошуємо до участі молодих людей, які уже закінчили навчання, але мають ідеї для агробізнесу і бажають ними поділитися. В цілому проект дає можливість студентам та випускникам проявити себе, а наша місія полягає у тому, щоб допомогти талановитій молоді та роботодавцям знайти один одного», - прокоментувала координатор агенції «AgriJob» асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Анна Фещенко.

Партнерами проекту виступили провідні агропромислові компанії: Сігнет Холдинг, Байєр, Басф, Ерідон, КВС-Україна, Представництво компанії AGCO в Україні, New Holland Agriculture.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, студенти 4-5 курсів усіх ВНЗ України та активна молодь віком до 25 років мають об’єднатися у команди до 5 чоловік та надіслати свої ідеї для агробізнесу на електронну адресу resume@agrijob.com.ua до 31 травня 2014 року.


джерело: УКАБ

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.