20 червня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.04.2014всі новини дня

Ігор Швайка зустрівся з аграріями - представниками всіх регіонів України

16 квітня, Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з аграріями - представниками всіх регіонів України. У зустрічі також взяв участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства Андрій Дикун. Міністр відзвітувався перед аграріями за пророблену Міністерством  роботу та обговорив вектор розвитку сільського господарства України.

Під час вступного слова Ігор Швайка озвучив своє бачення розвитку сільського господарства в умовах сьогодення.

Зі свого боку аграрії – представники всіх регіонів України запропонували створити Всеукраїнську аграрну раду, яка буде мати галузеву та територіальну спрямованість та буде формувати проекти рішень і подавати їх для затвердження.

 «Для Міністерства важливо, щоб в аграрному секторі існувала інституція, яка буде напрацьовувати проекти рішень і пропонувати їх для спільної реалізації з Міністерством», - зазначив Ігор Швайка.

Міністр Ігор Швайка підтримав ідею створення Всеукраїнської аграрної ради, яку запропонували присутні на зустрічі. Було вирішено, що вона розпочне роботу найближчим часом.

Після проведення основної частини заходу спілкування продовжилося у форматі діалогу. Аграрії висловили Міністру своє занепокоєння щодо питань реєстрації договорів оренди землі, проблеми корупції в регіонах України та підняли питання механізмів державної підтримки в аграрному секторі та розвитку сільськогосподарської кооперації.

Міністр повідомив, що з приводу цих проблем наразі в Міністерстві активно працюють робочі групи, які найближчим часом нададуть пропозиції щодо вирішення піднятих проблемних питань.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.