20 червня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.04.2014всі новини дня

Держсільгоспінспекція звернулась до суб’єктів підприємництва у відкритому листі

Голова Державної інспекції сільського господарств України Микола Поєдинок звернувся до суб’єктів підприємництва усіх форм власності у відкритому листі…  Завантажити

Суб’єктам підприємництва усіх форм власності, які працюють на аграрному ринку

Державна інспекція сільського господарства України відповідно до пункту 2 Положення про Державну інспекцію сільського господарства України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 № 459, є центральним органом виконавчої влади, що здійснює державний нагляд (контроль) у агропромисловому комплексі.

Враховуючи важливість контрольно-наглядових повноважень Державної інспекції сільського господарства України, нею здійснюється повний комплекс заходів, передбачений Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», щодо протидії виникненню та розповсюдженню проявів корупції, зокрема з цією метою Державною інспекцією сільського господарства України та її територіальними органами створюються відповідні комісії.

Проте сформувати повноцінний механізм із протидії корупції можливо лише за вашої участі. В разі виявлення дій посадових осіб Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів, що не відповідають вимогам чинного законодавства та містять корупційну складову, звертатися до Державної інспекції сільського господарства України можна за телефоном:  (044) 422-06-94 та на електронну адресу: disg-pr@ukr.net.

Цей лист, можна завантажити на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, суб’єкти підприємництва можуть сміливо використовувати та робити на нього посилання,  якщо до них вживаються будь-які примусові, корупційні діяння з боку посадовців Держсільгоспінспекції. Тож, сподіваємося на допомогу громадськості у виявленні корупціонерів в сфері діяльності інспекції та переконані, що саме спільними діями громадськості, бізнесу і влади ми викорінимо це ганебне явище та побудуємо відносини на вітчизняному ринку, виключно в рамках чинного законодавства.


джерело: Прес-служба Держсільгоспінспекції України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.