20 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

10.06.2013всі новини дня

На Донеччині 4,3 тис. га деградованих земель захистять лісові насадження

На території Донецької області планомірно здійснюються заходи щодо зменшення кількості площ деградованих та малопродуктивних земель. Так, впродовж останніх десяти років здійснено консервацію понад 4,9 тис. га ріллі, при чому більша частина – понад чотири тис. га – переведена під залуження, а майже одна тис. га – заліснення. На стадії тимчасової консервації перебуває 3,2 тис. га сільгоспугідь. Для Великоновосілківського, Першотравневого, Новоазовського районів основними чинниками розвитку деградаційних процесів є кліматичні, географічні особливості регіону, у той час, як для Амвросіївського, Артемівського та Шахтарського районів, окрім вищевказаних факторів суттєвий вплив має також антропогенне навантаження на довкілля.

Спеціалісти землевпорядної служби та територіальних органів лісового господарства провели роботи з визначення деградованих та малопродуктивних земельних ділянок державної власності для їх подальшої консервації шляхом заліснення та створення захисних лісових насаджень. Загальна площа вказаних земель склала 4,3 тис. гектарів. Також землевпорядники розробили проекти землеустрою для 16 районів Донецької області, які були затверджені відповідними місцевими органами влади і передбачають заходи з консервації земель, створення захисних лісових насаджень на еродованих землях.

Минулоріч державним лісогосподарським підприємствам на території Костянтинівського, Мар’їнського, Олександрівського, Тельманівського та Волноваського районів передано понад 570 гектарів малопродуктивних земель для створення нових площ лісового фонду відповідно до розробленої проектної документації.


джерело: Державне агентство земельних ресурсів України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.