22 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

08.05.2012всі новини дня

Оцінка землі в населених пунктах Одещини проведена на 100%

Одеська область демонструє непогані результати роботи у реалізації регіональної програми розвитку земельних відносин та охорони земель на 2011-2013 роки. Про це доповіла під час апаратної наради обласної державної адміністрації начальник головного управління Держкомрезерву в Одеській області  Лариса Танова. Вона зазначила, що основними  заходами програми є проведення нормативно-грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення, їх інвентаризація, а також розмежування земель державної та комунальної власності. «Що стосується підбиття нормативно-грошової оцінки, то ми одна з областей, які на 100% провели нормативно-грошову оцінку в межах населеного пункту. По землям несільгосппризначення у нас проведена нормативно-грошова оцінка на 12%. Однак ми проаналізували ситуацію і дійшли висновку, що 80% земель несільгосппризначення не підлягають нормативно-грошовій оцінці: вони перебувають у державній власності (це вода, ліси), які не дадуть нам надходження до бюджету і витрачати на це кошти абсолютно недоцільно. Тому, говорячи про 12% виконаних робіт, ми говоримо про те, що тільки 8% у нас поки що не завершені», - зазначила вона.

Лариса Танова повідомила, що згідно з регіональною програмою, в цьому році планується провести інвентаризацію земель в Кілійському та Татарбунарському районах.

«Що стосується робіт з розмежування земель державної та комунальної власності, ми завершуємо ці роботи. У межах населеного пункту ця робота завершена на 97%. Залишилися незавершеними кілька населених пунктів, серед них - Іллічівськ, Білгород-Дністровський, Котовськ, і Теплодар. Причому, роботи з розмежування земель в Теплодарі та Ізмаїлі знаходяться на завершальному етапі», - повідомила Лариса Танова.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.