20 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

08.05.2012всі новини дня

Присяжнюк: В Україні запроваджуються виплати за нарощення поголів'я у господарствах населення

Цього року до вже існуючих державних програм у тваринництві додається ще один - запровадження виплат за нарощення поголів'я у господарствах населення. Про це 7 травня, під час робочої поїздки до Криму повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба міністерства.

"Ми залишаємо ті підтримки та програми, які були у минулому році, тобто компенсацію вартості будівництва молочнотоварних ферм - до 50%. Окрім того, це компенсація ставки облікових відсотків Національного банку по кредитах, компенсація при закупівлі молодняку у населення - по 7 грн на кг живої ваги та компенсація за добавлену молочну голову у розмірі 10 тис. грн на одну голову", - повідомив міністр.

Зокрема, у поточному році на здійснення фінансової підтримки через здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів виділено 206,4 млн грн, на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів - 152,5 млн грн, на розвиток тваринництва - 51 млн грн.

Також серед цьогорічних програм уряд передбачив 1 млрд гривень на підтримку тваринництва у одноосібників.

"Ми будемо виплачувати 1 тис. грн трьома-чотирма траншами, щоб стимулювати одноосібників зберігати молодняк, аби збільшити поголів'я і зробити рентабельним цей напрямок. Окрім того, звичайно, це перший крок для створення сімейних ферм", - зазначив Микола Присяжнюк.

 


джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.