20 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

07.05.2012всі новини дня

Оптовий ринок «Столичний» збільшиться вдічі у червні.

Оптовий ринок «Столичний» збільшиться вдічі у червні. Зокрема, друга черга ринку включатиме м`ясний, рибний, молочний та ковбасний павільйони та створить 500 нових робочих місць для мешканців Київської області.

«На початку спільної будівельної роботи оптового ринку з інвесторами, для нас надзвичайно важливим було виконання задекларованих домовленостей. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що державно-приватне партнерство на Київщині виправдало наші очікування та довело дієвість соціальних ініціатив, - зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.- Цінова політика «Столичного» значно відрізняється від політики супермаркетів, адже саме тут люди можуть купувати продукти харчування оптом на вроздріб за найнижчими цінами в області та місті Києві».

Лише з початку нового року оптовий ринок відвідало 650 тисяч автівок покупців та 15 тисяч авто продавців. Щодня на ринку торгують близько тисячі машин, а приїжджають закупатися майже 8 тисяч. Ринкові ціни між оптом та роздробом дещо відрізняється, але на свята ціни ніяк не коливаються, про це запевнило керівництво ринку.

Ринок «Столичний» розташований на Окружній дорозі між Одеським і Житомирським напрямком. Загалом для нього виведено під будівництво 160 гектарів, з яких на сьогоднішній день освоєно вже 38 гектарів землі, та залучено 1 мільярд 200 мільйонів гривен коштів інвестора. Передбачається, що загалом оптовий ринок «Столичний» складатиметься з чотирьох черг.


джерело: AgroNews

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.