20 травня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

07.05.2012всі новини дня

Прем'єр-міністр доручив Мінагрополітики посилити контроль за вирощуванням технічних культур

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністру аграрної політики і продовольства Миколі Присяжнюку посилити контроль над використанням земель для вирощування технічних культур, аби не допускати виснаження грунтів. Про це Глава Уряду заявив під час селекторної наради в Мінекології в суботу , 5 травня.

«Хочу звернути Вашу увагу на те, що в країні має місце варварська експлуатація ріллі під технічні культури і це виснажує землі», - сказав Микола Азаров. При цьому він навів приклад, що в одному з районів Миколаївської області 80 відсотків  землі засіяно соняшником, при нормі для регіону 29 відсотків.

Микола Азаров доручив Миколі Присяжнюку за тиждень зібрати голів обласних і районних  держадміністрацій, які понаднормово висівають технічні культури, й провести з ними відповідну роз’яснювальну роботу.  

«За тиждень Міністр аграрної політики і продовольства запросить до себе на нараду тих голів обласних держадміністрацій, які не займаються серйозно цим питанням, і запитаємо у них, як вони виконують рекомендації Мінагрополітики для підтримки родючості грунтів. Це нікуди не годиться. Така експлуатація землі і такі доходи нам абсолютно не потрібні», - сказав Микола Азаров.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.