27 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.01.2012всі новини дня

Німеччина підтримує заборону антибіотиків при вирощуванні худоби в Україні

Під час подіумної дискусії в рамках проведення Міжнародної сільськогосподарської виставки-ярмарку «Зелений тиждень-2012» в Берліні, міністр сільського господарства Німеччини Ільза Айгнер наголосила на необхідності заборони антибіотиків при вирощуванні худоби. Водночас Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк підкреслив, що незважаючи ні на що, позиція України завжди була і буде одностайною: антибіотикам не місце у м’ясі, яке споживають українці. 

«Під час своєї презентації міністр захисту споживачів, харчової сільськогосподарської промисловості ФРН Ільза Айгнер зазначила, що ветеринарні служби країн повинні запобігти використанню антибіотиків при виробництві м’яса та вирощуванні великої рогатої худоби, свиней і птиці. Для України це питання дуже важливе і актуальне», - сказав Іван Бісюк. 

За словами очільника Держветфітослужби, антибіотик у вирощуванні худоби чи птиці не повинен бути присутній. Проте, якщо він все ж таки наявний, то він повинен використовуватися до моменту, після якого можна проводити забій тварини. 

«Ми гармонізували своє законодавство до законодавства європейського та світового. Для нас є зрозуміло: у м'ясі, яке вироблено і використовується для споживання населенням, не повинні використовуватися антибіотики», - наголосив Іван Бісюк.


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.