31 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.01.2012всі новини дня

Державна стратегія розвитку сільських територій повинна повернути владу в регіони, - Синявська

Державна стратегія розвитку сільських територій, ініційована Президентом України, повинна децентралізувати управління в регіонах. Про це  24 січня 2012 року, у рамках робочого візиту до Луцька  повідомила Директор департаменту науково-освітнього забезпечення агропромислового виробництва та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики і продовольства України Ірина Синявська.

«Серйозним етапом економічного зростання українського села є завдання Президента щодо розробки та реалізації Державної стратегії розвитку сільських територій. До виконання програми вже приступило Міністерство аграрної політики та продовольства України, і Міністр Микола Присяжнюк у лютому презентуватиме цю стратегію на загальноукраїнських зборах сільських голів», – повідомила Ірина Синявська.

Суть стратегії полягає в докорінній зміні принципів управління сільськими територіями, а саме – в його децентралізації. Це означатиме, що ресурси, права, повноваження та відповідальність нарешті перейдуть у розпорядження місцевих влад.

«Стратегія покликана повернути владу в регіони, дати їй фінансові ресурси та матеріально-технічне оснащення. Окрім того, децентралізація незмінно покличе за собою зміни щодо бюджетування сільських рад. Якщо бюджет села чи селища формується саме цим населеним пунктом і не забирається в державний бюджет, тоді й створюються умови для розвитку села та можливість повернути його соціально-економічне зростання», - зазначила Ірина Синявська.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.