27 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.01.2012всі новини дня

Мінагрополітики разом із Волинською ОДА вручило аграріям трактори та доїльні апарати

24 січня 2012 року, у рамках робочого візиту до Луцька Директор  департаменту науково-освітнього забезпечення агропромислового виробництва та розвитку сільських територій Мінагрополітики Ірина Синявська спільно з Директором департаменту тваринництва Мінагрополітики Андрієм Гетею та головами облдержадміністрації й облради нагородила представників одноосібних фермерських господарств та сільських рад, що є переможцями конкурсу серед сільських та селищних голів.

Доїльні апарати отримали кращі одноосібники, які утримують три та більше корів, усього – 21 сімейна ферма. Втім, це не єдині кроки держави назустріч в підтримці сімейних ферм.

Як розповів директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Андрій Гетя, розвиток молочного скотарства у 2012 році залишається пріоритетним для Мінагрополітики, і саме тому сьогоднішнє нагородження є важливим кроком до стимулювання основного виробника галузі – одноосібного господаря.

 «Ці доїльні апарати, що сьогодні передано у користування, фінансуються з обласного бюджету. Тому ми вдячні керівництву області, що воно з розумінням поставилося до проблем галузі і своєю підтримкою доповнює ті програми Міністерства, які ми намітила на 2012 рік», – зазначив Андрій Гетя.

Окрім того, сільські ради, які є переможцями конкурсу серед сільських та селищних рад, отримали паспорти на трактори з причіпним інвентарем.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                  1   2   3 
  4   5   6   7   8   9  10 
 11  12  13  14  15  16  17 
 18  19  20  21  22  23  24 
 25  26  27  28  29  30  31 
                     
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.