08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.01.2012всі новини дня

Регіонал називає «публічним тероризмом» заяви санлікаря РФ

Народний депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков називає заяви санлікаря РФ і обмеження експорту українських продуктів публічним тероризмом з боку Росії, і вважає, що в цій ситуації Україна повинна використовувати важелі СОТ, членом якої Росія має стати в травні.

"Що стосується певних дій головного санітарного лікаря Російської Федерації, ви знаєте, що йому не подобається, хто у нас оцінює якість продукції, і є певні інші речі щодо сирів, щодо морозива. Я думаю, що Росія набуває членства у Світовій організації торгівлі, якщо вона набуде повноцінного членства в СОТ, то ми можемо звертатися до СОТ щодо цих абсолютно необґрунтованих обмежень на українську продукцію", - заявив Плотніков в ефірі 5 каналу.

"Це, скажімо, публічний тероризм, це публічні дії. Це кроки недружні, це кроки необґрунтовані економічно, і я думаю, що нам треба використовувати важелі СОТ, як організації куди йде Росія, де вона стане повноцінним членом, швидше за все, в травні", - зазначив регіонал.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко заявив, що Російська санітарна служба, можливо, буде змушена піти на обмеження ввезення з України аграрної продукції, пояснивши, що на такий крок відомство може піти через негативні наслідки, до яких призведе передача в Україні ветеринарній службі функцій з контролю за харчуванням людей.


джерело: Корреспондент

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.