08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.01.2012всі новини дня

Закон про ринок землі остаточно "вб'є" фермерські господарства, - УКАБ

Законопроект про ринок сільськогосподарських земель при прийнятті його у нинішньому вигляді остаточно "вб'є" фермерські господарства, а також призведе до труднощів у роботі великих аграрних підприємств. Таку думку в інтерв'ю РБК-Україна висловив президент "Українського клубу аграрного бізнесу" (УКАБ) Алекс Ліссітса.

"Основна проблема в тому, що він абсолютно не збалансований. Ми повинні зрозуміти одну річ: закон, яким би він не був, - це інструмент для досягнення певних цілей. Зараз, якщо у нас є мета стати експортно-орієнтованою країною, це повинен бути інструмент, який приверне додаткові ресурси в Україну, інвестиції для розвитку індустріального виробництва продуктів харчування і допомоги сільським громадам. Зараз законопроект, що пройшов перше читання у Верховній Раді, повністю не відповідає цій стратегії. Тут є небезпека, що даний закон доб'є клас фермерів і, в той же час, повністю розіб'є великі аграрні господарства!, - зазначив президент УКАБ.

З прийняттям закону про ринок землі, на думку Ліссітси, збільшаться шанси, що розвиток аграрного сектора в Україні "розгорнеться на 180 градусів назад".

Нагадаємо, 9 грудня ВР прийняла в першому читанні законопроект "Про ринок землі", яким передбачається купівля-продаж земель сільськогосподарського призначення з 2013 р. Однак у той же день депутати відмовилися продовжити мораторій, який закінчується з 1 січня 2012 р. Разом з тим, за регламентом, парламент не зможе прийняти закон "Про ринок земель" в цілому до середини січня 2012 р.

джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.