08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.01.2012всі новини дня

Ситуація на українському молочному ринку в найближчі 5-7 років не покращиться, - УКАБ

Ситуація на українському молочному ринку в найближчі 5-7 кардинально не покращиться. Таку думку в інтерв'ю РБК-Україна висловив президент "Українського клубу аграрного бізнесу" (УКАБ) Алекс Ліссітса.

"У найближчі 5-7 років ситуація кардинально не покращиться, оскільки на сьогоднішній день 80% молока виробляється в господарствах населення, тобто - сільських громадах. У сільській громаді молочним скотарством займаються пенсіонери, які в найближчі 5-7 років будуть у більшості забивати свою худобу. Єдиний шанс врятувати ситуацію - перейти на індустріальне виробництво молока. За допомогою цього можна знизити собівартість продукції, підвищити її якість, безпеку та забезпечити контроль повного циклу виробництва", - зазначив він.
Рентабельність індустріального виробництва молока, за словами президента УКАБ, є не дуже високою і становить в середньому 17-18%.

"Ми повинні зрозуміти, що на одне коров'яче місце треба 10 тис. дол. інвестицій, окупність яких становить 5-7 років. Тому, якщо ми хочемо забезпечити себе високоякісною продукцією і сировиною на найближчі 5-7 років, то треба вже зараз починати масово будувати молочні ферми", - повідомив Ліссітса.

При цьому, зазначив він, в Україні в цьому напрямку сьогодні майже нічого не робиться. "Навіть при наявності якихось сум підтримки системна довгострокова і ефективна політика розвитку галузі все ще відсутня", - сказав президент УКАБ.

Нагадаємо, раніше Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини РФ (Росспоживнагляд) заявила, що загальна якість молочної продукції з України погіршилась.

джерело: РБК-Україна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.