10 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.01.2012всі новини дня

На варті продовольчої безпеки громадян - Держветфітослужба

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання Тернопільської області працівниками ветеринарної міліції  викрито підпільний  молокопереробний цех.
Працівниками ветеринарної міліції Тернопільської області під час відпрацювання Тернопільського району викрито підпільний цех по переробці молока. За результатами перевірки роботу підпільного цеху зупинено, вилучено з обігу 400 літрів молока та 62 кг сирів сулугуні та бринзи. Матеріали по даному факту зареєстровані у встановленому законодавством порядку. Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи.

На Тернопільщині у 2011 році правоохоронці вилучили із закладів торгівлі 18 тонн неякісної м’ясної продукції. Загалом із кіосків на ринках, магазинів та супермаркетів  області під час рейдів було вилучено товару на 70 тис. грн.

Співробітники  відділу   ветеринарної міліції Кримського ГУ МВС знайшли 12 січня на одному зі складів Сімферополя 1 тонну 300 кілограмів прострочених курячих ший.  Вирішується питання про утилізацію продукції.
На власника товару склали адміністративні матеріали за статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення - "порушення ветеринарно-санітарних вимог".

У цілому на території України продовжено заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції тваринного походження. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами здійснено 301 перевірку суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Як повідомив  начальник відділу  ветеринарної міліції МВС України полковник Сергій Оксюта  всього під час перевірок задокументовано 135 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 14,7 тисячі грн. Винесено та проконтрольовано виконання 60 інспекторських приписів. Призупинено роботу 8 суб’єктів господарювання.
Вилучено з обігу 6071 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Забезпечено контроль за утилізацією 3521 кг неякісної тваринницької продукції.

джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.