08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

17.01.2012всі новини дня

У зернотрейдерів зривається експорт через якийсь наказ №35

Зернотрейдери заявляють, що "Укрзалізниця" не виконує заявки з подачі зерновозів, що гальмує темпи експорту зерна.

Про це сказав на прес-конференції в УНІАН президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир КЛИМЕНКО.

«Цілий ряд компаній - членів зернової асоціації звертаються з питанням, що ("Укрзалізниця" — УНІАН) не задовольняє їхні заявки у вагонах», - сказав він, зазначивши, що щодо ряду інших компаній заявки на постачання вагонів-зерновозів виконуються "Укрзалізницею" лише на 30%.

Так, В.КЛИМЕНКО послався на лист компанії «Нібулон» до УЗА, в якому говориться, що через невиконання планів з подачі зерновозів "Укрзалізницею" в жовтні-грудні 2011 р. робота більшості елеваторів припинена, зриваються терміни виконання договорів з сільгоспвиробниками, що призводить до збитків підприємства. "...у жовтні, листопаді та грудні з якихось причин видано вагонів близько 45-46% від заявлених..." - процитував президент УЗА лист компанії.

При цьому він висловив здивування, що, незважаючи на те, що ряд компаній не одержують вагони для виконання основних експортних програм, "Укрзалізниця" надає деяким компаніям пріоритетне право на подачу зерновозів за додатковими заявками. «Крім того, з'явився наказ №35, в якому говориться, що для виконання державної програми експорту вагони в першу чергу виділяти компанії «Хліб Інвестбуд». Ми із здивуванням це побачили, оскільки тут є питання щодо законодавства, і у нас немає державної програми експорту», - відзначив В.КЛИМЕНКО.

Старший юрист АТ «Волков і Партнери» Андрій ЗАБЛОЦЬКИЙ відзначив, що в наказі №35 чітко написано, що надається перевага в наданні зерновозів конкретній компанії. «Така ситуація суперечить як Конституції України, так і законодавству про захист економічної конкуренції. Така ситуація фактично несе загрозу усунення з ринку інших зернотрейдерів, оскільки компанії втрачають значні кошти, коли вони не мають можливості виконати контракти, тому що не здійснюються перевезення, і збитки можуть досягати мільйонів гривень», - сказав юрист.

«Ми б хотіли, щоб всі компанії одержували вагони на рівних умовах, це зазначено в статуті залізниці», - наголосив В.КЛИМЕНКО.

Він повідомив, що УЗА підготувала звернення до прем'єр-міністра України Миколи АЗАРОВА з тим, щоб на засіданні Кабінету міністрів була розглянута ситуація з експортом зерна із залученням всіх суміжних міністерств і відомств «і з визначенням, що потрібно зробити, щоб український експорт цього року відбувся».

За словами президента УЗА, Україна в поточному сезоні не виконає плани з експорту зерна. «Я думаю, що при такому ставленні, яке є сьогодні, якщо воно не зміниться, нам уготована доля десь 2 млн. тонн на місяць, тобто 12 млн. тонн за півріччя, а якщо додамо що було, ми вийдемо на 21 млн. тонн», - відзначив він. - За прогнозом потрібно 26 млн. тонн зерна вивезти, без олійних, а якщо з олійними - під 30 млн. тонн. І це при тому, що 9 млн. тонн зерна - перехідні залишки. Якщо озимі видужають, залишки в такому обсягу будуть не потрібні й експортувати потрібно буде ще більше. Ми вже не виконаємо прогнозні плани з експорту, це вже зрозуміло». В.КЛИМЕНКО нагадав, що Україна втратила перші 4 місяці експорту через неправильні державні рішення – через скасування повернення ПДВ для експортерів зерна і введення мит на його експорт.

Він також повідомив, що ряд зернотрейдерів зараз підраховують збитки через ненадання вагонів-зерновозів для звернення до суду і також готують звернення до Антимонопольного комітету України.

Агентство УНІАН звернулося до "Укрзалізниці" з проханням прояснити ситуацію, що склалася, і там пообіцяли оперативно надати коментар.

***

Українська зернова асоціація (УЗА) заявляє про затримку експорту зерна через проблеми в оформленні документів у «єдиних вікнах».

За словами В. КЛИМЕНКА, з 1 січня 2012 року почав діяти закон України про дозвільну систему, згідно з якою оформлення документів на експорт зерна відбувається в «єдиних вікнах», створених при районних адміністраціях. За словами В. КЛИМЕНКА, на сьогодні «єдині вікна» не готові обслуговувати оперативно запити експортерів зерна, «і в нас вагони і кораблі стоять, тому що ми отримуємо документи в єдиному вікні».

Старший юрист АТ «Волков і Партнери» Андрій ЗАБЛОЦЬКИЙ зазначив, що процес дерегуляції та формування єдиного вікна позитивний як напрямок. Але він зазначив, що єдине вікно повинно забезпечувати попит на видачу документів для здійснення експорту, тобто експорт не повинен затримуватися через невидачу документів.

«Організаційно єдине вікно на сьогодні не готове обслуговувати ту кількість запитів, зокрема і з експорту зернових. Через те, що не встигають оформляти документи, експорт затримується на термін до 10 днів », - зазначив він. За словами А. ЗАБЛОЦЬКОГО, необхідно терміново змінювати ситуацію - або збільшувати кількість людей, або формувати окремий відділ, який би працював з експортом зернових, принаймні в тих областях, де розташовані найбільші експортери.

Президент УЗА повідомив, що отримання документів на експорт зерна через «єдині вікна» прописаний законом, а у зв'язку з тим, що ВРУ зараз не працює, оперативно внести зміни неможливо, тому УЗА звернулися до прем'єр-міністра України Миколи АЗАРОВА з проханням оперативно вирішити проблему . «Зараз ми хочемо, доки не розглянуть зміни, щоб єдині вікна почали працювати в дві зміни, без вихідних, у святкові дні, точно так, як працює вся структура, яка обслуговує нас. Ми хочемо, щоб єдині вікна були в портах, щоб у районі це було не одне вікно, щоб ці вікна були спеціалізовані, щоб ми не сиділи в чергах, де люди сидять за зовсім іншими довідками, а в нас у цей час корабель стоїть. Нас цікавить, щоб єдине вікно працювало таким чином, щоб не зривало програми експорту компаній - щоб кораблі йшли своєчасно », - наголосив В. КЛИМЕНКО.


джерело: УНІАН

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.