21 лютого 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

12.01.2012всі новини дня

Держспоживінспекція: на маркуванні продукції повинна бути розміщена повна та достовірна інформація

На маркуванні продукції повинна бути розміщена повна та  достовірна інформація для споживачів, яка давала б змогу дізнатися про якість товару, його склад. На цьому наголосив  Голова Державної інспекції з питань захисту прав споживачів України Сергій Орєхов під час апаратної наради 11 січня, на якій були присутні керівники всіх структурних підрозділів Держспоживінспекції України.

Сергій Орєхов особливу увагу приділив проведеній роботі по забезпеченню реалізації Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та звернув увагу присутніх на особистий  контроль за роботою Держспоживінспекції України з боку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Керівник відомства наголосив на важливості забезпечення ефективного контролю за дотриманням споживчих стандартів,  в першу чергу стосовно продуктів харчування, особливо для дітей. Адже ігнорування продавцями  таких вимог не лише порушує права споживачів на придбання якісних товарів, а й може становити пряму загрозу здоров’ю громадян.

На нараді були обговорені  питання стану розроблення та прийняття  організаційно-розпорядчих документів, формування та наповнення штату територіальних органів, а також стану виконавчої дисципліни тощо.

джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29    
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.