24 лютого 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

12.01.2012всі новини дня

Присяжнюк: Законом «Про ринок земель» враховано пропозиції фермерів та політичних сил

10 січня, у вівторок, на засіданні Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин депутати обговорили останні поправки до законопроекту «Про ринок земель». Більшістю було прийнято рішення відправити документ на розгляд у другому читанні. На думку Міністра агарної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, допрацьований законопроект враховував думки як провладних партій, так і опозиційних.

«Вчора було останнє засідання профільного Комітету. Фактично більшістю голосів було прийнято рішення відправити законопроект на розгляд Верховної Ради у другому читанні та прийняти в цілому», - поінформував Микола Присяжнюк.

Законопроект «Про ринок земель» знаходиться на порядку денному пленарного засідання, яке відбудеться 12 січня. Але, на думку Міністра, рішення про розгляд законопроекту будуть приймати керівники фракцій.

На переконання Міністра, обговорення законопроекту було результативним. Усього Комітетом ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин було розглянуто близько 1100 поправок. Найбільш конструктивні пропозиції та зауваги були враховані.

«Якщо опозиція буде говорити, що закон провладний, то я можу сказати, що 50%  поправок були внесені депутатами від коаліції і стільки ж – від опозиції. Тому я переконаний, що обговорення було конструктивне, а закон ефективно працюватиме», - зауважив Міністр.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29    
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.