06 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

06.01.2012всі новини дня

Мін'юст оприлюднив законопроект про реформу органів місцевого самоврядування

З метою інформування громадськості Міністерство юстиції оприлюднило проект закону "Про службу в органах місцевого самоврядування". Законопроект було розроблено Міністерством юстиції в рамках проведення в країні адміністративної реформи та схвалено Урядом 21 грудня 2011 року.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, метою проекту закону є оптимізація управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування. Зокрема, реформування системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації посадових осіб,  оновлення методологічного і регулятивного фундаменту правового забезпечення служби в органах місцевого самоврядування.

Крім того, пропонується адаптувати основи служби в органах місцевого самоврядування до Закону України “Про державну службу” - умови вступу на службу в органи  місцевого самоврядування, порядок її проходження та припинення, правовий статус службовців органів місцевого самоврядування, засади їх соціального і правового захисту.

Реалізація закону має сприяти побудові в Україні професійної та ефективної служби в органах місцевого самоврядування, яка забезпечуватиме ефективну діяльність органів місцевого самоврядування та надання якісних послуг громадянам.

З проектом можна ознайомитися на сайті Міністерства юстиції (www.minjust.gov.ua) в рубриці «Обговорюємо законопроекти».

Як відомо, в Україні триває адміністративна реформа, ініційована Президентом України Віктором Януковичем.

26 лютого 2010 року Главою держави було утворено  Робочу групу із законодавчого та інституційного забезпечення реформ Комітету з економічних реформ, яку очолив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

У рамках першого етапу  адміністративної реформи, який тривав протягом 2011 року, відбулася оптимізація системи центральних органів виконавчої влади та державної служби.

У рамках другого етапу планується оптимізувати систему місцевих органів виконавчої влади та реформувати місцеві державні адміністрації.

джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.